• Producent: Tommy Hilfiger
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Kolor tarczy: szary
  • Kolor paska: niebieski
  • Funkcje: datownik
  • Szerokość koperty: 41 mm

Zegarek 1781771 firmy Tommy Hilfiger to stylowy zegarek naręczny kobiecy, który jest wyposażony w pomysłowe rozwiązania i funkcje. Model ten występuje w linii Darcy. Charakter zapewnia wysokiej klasy tarcza w kolorze białym.

Koperta w odcieniach koloru stalowego szeroka jest na 40 mm oraz ma grubość 10 mm - cechuje się okrągłym kształtem. Tommy Hilfiger to nazwisko, a zarazem producent która jest znana każdemu kto aczkolwiek trochę interesuje się modą.

Współwłaścicielem brandu jest Thomas Jacob Hilfiger, od ponad trzech dekad jeden z bardziej rozpoznawalnych projektantów mody. Wszystkie produkty, w tym także zegarki tej producenta znamionuje niepowtarzalny design, który niejednokrotnie współgra z aktualną linią ciuchów w danym sezonie.

Zegarek 1781771 zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Bransoleta wykonana z plastiku i ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką jakość i wytrzymałość, niepodatność na korozję oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Koperta pozostała stworzona ze stali rdzoodpornej zapewniającej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych. Istotne indeksy liniowe zamieszczone na tarczy zegarka umożliwiają prędki i precyzyjny odczyt godziny.

Dzięki wbudowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Wykorzystanie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka wolną od rys i innych uszkodzeń mechanicznych. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie podczas niepokaźnych zamoczeń np.

w trakcie mycia dłoni. Lubiany zegarek rewelacyjny dla ludzi lubiących wykwintny, szykowny wygląd. Model ten sprzedawany jest w markowym pudełku producenta. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Zegarki damskie